לימודי משפטים

אתר לימודי משפטים מרכז בשבילכם, בצורה פשוטה וקלה לניווט את כל המידע על תואר ראשון ותואר שני במשפטים, קריירה בתחום כעורכי דין או משפטנים ולימודי משפטים בחו"ל. באתר תמצאו מדריכים, טיפים ותשובות לכל השאלות.

איפה לומדים משפטים?

לימודי משפטים לתואר ראשון

אנו נפנה אליכם יועצת לימודים אשר תספק לכם את כל המידע הדרוש ללימודי משפטים לתואר ראשון במוסדות המובילים בישראל. כל שאלה נוספת שיש לכם לגבי תנאי קבלה, הרשמה, מידע על הקמפוס ועוד, תוכלו לקבל בשיחת ייעוץ חינם. השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם.

לימודי משפטים לתואר ראשון

לימודי משפטים

"צדק צדק תרדוף"

מקצוע המשפטים היה מאז ומעולם אחד המקצועות היוקרתיים והמבוקשים בשוק העבודה. גם לאחר פריצת שוק ההייטק וכיבוש עולם המחשבים והאינטרנט, ענף המשפטים ממשיך להיות אחד הענפים הפופולאריים והמבוקשים בשוק העבודה.

מסתבר שלא כל אחד יכול להיות עור דין, אבל לא מעט מסוגלים! עד סוף שנות השמונים לימודי משפטים לתואר ראשון היו נחלתן של אוניברסיטאות מובילות בארץ בלבד, וכך גם תנאי הקבלה ללימודים.

עם הקמת מכללות ללימודי משפטים, החל לשגשג בארץ הענף ללימודי משפטים, ונכון לשנת 2010 כמעט 16,000 סטודנטים למשפטים נרשמו ללימודי משפטים במוסדות הלימוד ברחבי הארץ.

חושבים על לימודי משפטים?אלו הנתונים ההתחלתיים שחשוב לכם להשיג עבור מרבית מוסדות הלימוד בארץ:
  • ממוצע בגרות מעל 85
  • פסיכומטרי מעל 600 (לא חובה בחלק מהמכללות)
  • כושר ביטוי ושכנוע מעל לספק סביר
  • יכולת התמדה במיוחד מול בחינות הלשכה
  • מימון לשכ"ל בגובה של כ- 35,000 ₪ עבור שלוש שנים וחצי של לימודים באוניברסיטאות (בממוצע), ו-70,000 ₪ עבור שלוש שנים וחצי, (בממוצע) אם אתם חושבים על מכללה.
רוצים לקבל פניות ממוסדות לימודים בתחום משפטים?
אנחנו כאן כדי לחסוך לכם זמן וטירחה
הפרטים שלכם לא יועברו לגורם אחר
מלאו פרטים מדוייקים על מנת שתקבלו מענה יעיל ומהיר
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור מגורים
המוסדות אליהם נשלחים הפרטים:
לימודי משפטים לתואר ראשון