לימודי משפטים

אתר לימודי משפטים מרכז בשבילכם, בצורה פשוטה וקלה לניווט את כל המידע על תואר ראשון ותואר שני במשפטים, קריירה בתחום כעורכי דין או משפטנים ולימודי משפטים בחו"ל. באתר תמצאו מדריכים, טיפים ותשובות לכל השאלות.

איפה לומדים משפטים?

לימודי משפטים לתואר ראשון

אנו נפנה אליכם יועצת לימודים אשר תספק לכם את כל המידע הדרוש ללימודי משפטים לתואר ראשון במוסדות המובילים בישראל. כל שאלה נוספת שיש לכם לגבי תנאי קבלה, הרשמה, מידע על הקמפוס ועוד, תוכלו לקבל בשיחת ייעוץ חינם. השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם.

לימודי משפטים לתואר ראשון

לימודי משפטים תנאי קבלה


כידוע משפטים נחשבים לאחד מהמקצועות הפופולאריים כיום בישראל, כמעט 16 אלף סטודנטים מצטרפים מדי שנה ללימודי משפטים במכללות ובאוניברסיטאות. זאת למרות תנאי קבלה לא פשוטים.

לימודי משפטים תנאי קבלה , אומנם שונים ממוסד למוסד, אך מאחר והתחרות בענף קשה מאוד, רוב המוסדות שומרים על תנאי קבלה גבוהים. לימודי משפטים תנאי קבלה כוללים ממוצע בגרות מעל 85, פסיכומטרי מעל 600, ובהמשך הדרך נדרש מהתלמיד להציג יכולות לימוד גבוהות וכן יכולת ביטוי גבוהה. זו כמובן תעזור בעת שיעמוד ויטען בבית משפט.

לא משנה אילו תנאי קבלה דורשים במוסד אליו נרשמתם, בסוף הדרך תצטרכו לעבור מבחן של לשכת עורכי דין, מכאן שתנאים אלו הם רק מכשול ראשון בדרך לקבלת רישיון עורך דין.
רוצים ללמוד משפטים לתואר ראשון?
אנחנו כאן כדי לחסוך לכם זמן וטירחה
הפרטים שלכם לא יועברו לגורם אחר
מלאו פרטים מדוייקים על מנת שתקבלו מענה יעיל ומהיר
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור מגורים
המוסדות אליהם נשלחים הפרטים:
לימודי משפטים לתואר ראשון